Hizmetlerimiz

Veliler için sağladığımız servis7x24 mobil uygulama sayesinde veliler bu uygulamadan çocuklarının servis içindeki durumunu anlık olarak izleyip servisi de harita üzerinden takip edebilecekler. 

servis7x24 hizmeti kapsamında okullar için erişime açtığımız yönetim ekranında okul tarafından öğrencinin ve servis aracının bilgi takibi yapılabilecek, servis hizmetleri kaynaklı veli şikayetlerini en aza indirip veli memnuniyetini arttırmayı amaçlıyoruz. 

Servis7x24  olarak firmalara sağladığımız;

  •  Servis yaptığı okulların listesini tutma,
  •  Servis araçlarını anlık olarak GPS üzerinden izleme,
  •  Servis şoförlerin kaydını tutma,
  •  Hizmet verilen öğrencilerin kaydını yapma,
  •  Öğrenci mazeretlerinin takibi,
  •  Servis saatlerinin düzenlenmesi ve kaydı

Gibi hizmetlerin hepsinden faydalanabilecekler.

Bu hizmetimizle beraber müşteri ve okul şikayetlerini en aza indirgeyip müşteri memnuniyetini en yukarı çıkarmayı hedefliyoruz.

Bu hizmetimizden faydalanan servis şoförleri araç içindeki öğrencilerin durumunu koltuk sensörleri sayesinde önündeki tabletten anlık olarak izleyebilir, velileri öğrencilerin durumları hakkında anlık olarak mobil uygulama üzerinden haberdar edebilir.

Öğrenciye alınacağı yere varmadan sistemimiz tarafından arama yapılacağı için alınacağı yerde bekleme ihtimali de ortadan kalkıyor.

Bunun yanında mazeretli olan öğrencilerden yönetim ekranı sayesinde haberdar olabilir ve bu sayede almayacağı öğrenciler için gidip beklemek zorunda kalmadan yoluna devam edebilir.